. “FU BIG” magnetické rybisko .

DSCN9988 10,50

Pomaly každé druhé dieťatko má dnes v izbičke na stene nálepky alebo tapety so zvieratkami a inými motívmi, ale naozaj veľkú, absolútne neprehliadnuteľnú, ľahko odstrániteľnú a opäť použiteľnú magnetickú dekoráciu, ktorá navyše potrénuje motoriku, pozornosť aj šikovnosť, tú len tak nenájdete…

No FU.FO by o niečom vedel :)…

“FU BIG MAGNET” – magnet by FU.FO, ktorý určite nikto neprehliadne :)

DSCN9947 – kopie

Tentoraz žiadna magnetická rybička, ale poriadné rybisko :) o veľkosti cca 43×27 cm, ktoré bude robiť parádu na chladničke, magnetickej tabuli alebo magnetickej stene.

Zostavenie FU BIG MAGNETOV trénuje motoriku aj pozornosť. V tomto prípade, si z hromady magnetických koliečok, o priemere 1,9 cm, podľa vzoru zostavíte rybu, ktorá môže byť dobrým strážcom obsahu chladničky, ale aj krásnou dekoráciou v detskej izbe alebo Vašej pracovni.

DSCN9937 – kopie

DSCN9929 – kopie

DSCN9928 – kopie

DSCN0009 – kopie

DSCN0031 – kopie

V originálnej papierovej “FU krabičke”, s papierovou predlohou a magnetkom s detailom rybiska.

Kvalitná tlač na magnetický papier.

Bez názvu – 1

DSCN0029 – kopie

DSCN9968 – kopie

Vhodné už pre deti od 3 rokov, no pod dohľadom, aby sem tam niečo nepopapali a rybisko pomali nezačalo miznúť :). S magnetkami môžu totiž už malé deti ľahko manipulovať iba posúvaním prštekom po magnetickej ploche. Stačí teda, keď deťom pripravíte magnetky priamo na magnetickú plochu a oni už iba posúvajú koliečka a zostavujú zvieratko.

FU.FOve magnety sú ale aj vhodným darčekom pre dospelých, pretože môžu mať stejný účinok ako dnes tak populárne antistresové omaľovánky :).

Ak ešte nemáte magnetickú tabuľu, rýchlo nejakú kúpte, alebo si magnetický priestor vytvorte jednoducho tak, že akúkoľvek voľnú plochu (stenu, dvere, nábytok, ale aj pekný rovný kus dreva apod.) natriete magnetickou farbou, ktorá je ľahko dostupná napr. na internete.

A keď sa vám u FU.FA zapáči, určite to nebude zbytočná robota, pretože magnetický priestor bohato využijete :).cena_magnet_rybiskoObjednávky na:

shop@fufo.sk

info o poštovnom a platbe v KONTAKTOCH

(C) 2016 Lenka Křupalová

Uložit

Uložit

Be first to comment