. UČÍME SA LIETAŤ! .

DSCN8824 – kopie

Tak toto sa naozaj podarilo…

Keďže pekných dní je stále menej a menej, je treba začať rozmýšlať nad “indoor” aktivitami :).

Na jednu naozaj parádnu sme naďabili na Pintereste a keď sme ju pripravovali, nenapadlo by nás, ako veľmi to bude deti baviť, a na aký dlhý čas ich to zabaví… No nechceli skončiť :)

ČO POTREBUJEME:

- PAPIER (dostatočne veľký, cca na šírku zárubní, pretože to je to najlepšie miesto na inštaláciu): my sme použili klasický hnedý baliaci papier v roli, tzv. šedák, ktorý je dobré mať vždy po ruke, práve pre tieto prípady, kedy potrebujete vymyslieť a najmä rýchlo a lacno zrealizovať nejakú aktivitu.

- NOŽNICE, alebo rovno REZAČKU KRUHOV: keď si na papier ceruzkou nakreslíte kruhy rôznych polomerov  = rôznych náročností, môžete ich klacisky vystrihnúť nožnicami (samozrejme, nebudú dokonalé, ale budú, a to potrebujeme :) ), alebo, ak máte, použit rezačku kruhov a vyrezať.

- FIXU, alebo akúkoľvek farebnú ceruzku/pastelku: každý kruh teda označíte číslom, čím menší kruh, tým vyššia hodnota.

- WASHI PÁSKU: na bezpečné pripevnenie papiera na zárubne. Ak washi pásku ešte nemáte, vreľo odporúčame si jednu/dve/tri… zaopatriť. Verte, alebo nie, nájde si pri deťoch uplatnenie. Či už také, ako v tomto prípade, alebo ako pekná ozdôbka, ktorá prilepí detské kresby a iné papierové výtvory na steny bez toho, aby ste sa báli o omietku :).

- obyčajný PAPIER, alebo NOVINY na vlaštovky/lietadla.

DSCN8848

DSCN8852

DSCN8856

Potom už len stačí určiť počet hodov každého hráča, spraviť tabuľku na zapisovanie výsledkov a sčítať trafené hodnoty.

DSCN8767

DSCN8825

Untitled-2

Uložit

Uložit

Uložit

Be first to comment